speaker-photo

Halit Gülbakanoğlu

NESİNE.COM - CEO

1972 yılında İstanbul’da doğan Halit Gülbakanoğlu, çevreye olan duyarlılığı ve gelecekteki hedefleri doğrultusunda İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Mezuniyetinin ardından dijital dünyanın kapılarını aralayarak kariyerine başlangıç yapan Gülbakanoğlu, E-kolay, fanatik.com.tr, Hepsiburada gibi Türkiye’nin önde gelen markalarında çeşitli görevlerde bulundu. Gülbakanoğlu, 2008 yılından itibaren şans oyunlarının lider markası Nesine.com’da CEO olarak görev yapıyor. Nesine.com'un sektörün en güçlü markası haline gelmesinde büyük rol üstlenen Gülbakanoğlu, markanın sektörde gerçekleştirdiği birçok yeniliğe de liderlik etti.

Halit Gülbakanoğlu'nun başarısını sadece profesyonel yetenekleri değil, aynı zamanda spor ve sağlıklı yaşama olan tutkusu da oluşturuyor. Küçük yaşlardan beri spora olan ilgisi, onun hayatında önemli bir yer alıyor. Her türlü spor müsabakasını izlemekten keyif alan Gülbakanoğlu, özellikle basketbolun büyülü dünyasına hayranlık duyuyor. Ancak sadece izlemekle kalmıyor, kendi sağlığına önem vererek düzenli olarak fitness, yürüyüş, yüzme ve basketbol gibi sporları yapmayı da ihmal etmiyor.

16:00

27 NİSAN 2024 / CUMARTESİ

GİRİŞİMCİLİK : YENİ İŞLER, TRENDLER VE TEKNOLOJİLER